Seznámení na Facebooku? Ano, ale dejte si pozor

Seznamování na facebooku funguje také
Seznamování na facebooku funguje také

Znáte někoho, kdo není na Facebooku? No dobře, jeden člověk, ale to je výjimka. Tak proč se nezačít seznamovat právě zde, když tady je každý a seznamování na Facebooku má i řadu výhod?

Oslovte spoustu lidí, včetně svých přátel

Seznamování na facebooku bude vyžadovat především vaši aktivitu, snahu a trochu kreativity. Určitě máte okruh svých přátel. No a vaši přátelé, které znáte, nebo tedy měli byste je znát, mají zase další přátele no a tady to právě začíná. Pokud se vám nepodaří ulovit někoho z vašich přátel, pak přichází na řadu širší okruh.

Seznamování přes přátele přátel

Začněte procházet přátele svých přátel. Můžete postupovat podle svých nejlepších přátel a prohlédnout si, koho má v přátelích. Pokud u něj narazíte na někoho zajímavého, neváhejte a zažádejte o přátelství. Pokud to klapne, můžete minimálně popovídat a nebo budete mít třeba extra štěstí a přítel vašeho přítele vám doporučí nějakého svého přítele, který se zrovna chce také seznámit.

Napište, že hledáte vztah a sdílejte to mezi své přátele

Je to ještě jednodušší, než předchozí krok. Prostě sdílejte nějaký post, ve kterém vykřičíte do světa, že hledáte někoho v nějakém věku, třeba z Prahy nebo Brna a něco k tomu napíšete. Určitě ne jeden kamarád to nasdílí dál a tím rozhodíte další sítě. Určitě se toho nebojte!

Využijte naplno facebook skupiny

Na facebooku je obrovské množství skupin, do kterých se přidávají lidé se stejným záměrem. Nás jednoduše budou zajímat seznamovací skupiny, resp. seznamky vytvořené pomocí facebook skupiny. Stačí, když se přihlásíte a do vyhledávání napíšete “seznamka”. Pak jen vyberete v záložce “skupiny”. A nebo klikněte na facebook.com/search/groups/?q=seznamka a jste tam. Pak stačí kliknout na tlačítko “+ Přidat se”.

Seznamování na facebooku – výhody i nevýhody

Výhody seznamování na facebooku

  • přátelé vašich přátel, takže tak nějak můžete být bez obav
  • víte, s kým se opravdu seznamujete
  • sdílení mezi přáteli, pomoc přátelů, dohazování

Nevýhody seznamování na facebooku

  • omezené publikum, které oslovíte
  • dáváte do hry své soukromí a o vašem záměru ví přátelé
  • nehodí se na seznamování za účelem úletu, hledání milenců a milenek

Přesto všechno je i na facebooku velká šance, že narazíte na svého osudového partnera a usměje se na vás štěstí. Takže se přihlašte na facebook a začněte!