Jak jít ze seznamky co nejdřív na první rande?

Ze seznamky na rande co nejdřív
Ze seznamky na rande co nejdřív

Pokud chceš jít na rande dřív a neztrácet zbytečně čas na seznamce, pak dodržuj pár základních pravidel na online seznamkách a na tvoje rande můžeš jít až o několik dnů dřív a s člověkem, se kterým to bude pravděpodobně mnohem úspěšnější. Jak tedy na to?

Vyplnit chytře a pravdivě seznamovací profil

První a zároveň asi největší chybou je to, že se rychle zaregistruješ, hlavně aby už vše bylo vyplněno, uloženo a pak jen pasivně čekat, že se budou hrnout ti správní lidé. Chyba!

Vyplň všechny možné předvolby pravdivě a pečlivě bez chyb. A hlavně – pokud můžeš napsat nějaký vlastní text do seznamovacího inzerátu, nebo na profilu, tak si dej záležet. To, že napíšeš „Ahoj, hledám toho pravého“ buď nikoho nezaujme, nebo se na tebe sesypou nesmyslné zprávy a ztratíš tak spoustu času dopisováním, které nikam nepovede, nebo skončí neslušným návrhem.

Napiš něco o sobě, co tě baví, na čem ti záleží a jaký by měl být protějšek podle tvých představ. Pokud o sobě může napsat nějaké „nevýhody“ typu že máš třeba děti, nebo domácího mazlíčka, pak to určitě napiš, protože odradíš ty, které by to potom stejně odradilo, a naopak přitáhneš ty, kteří to mají podobně jako ty, a tedy mají pochopení. Tím se šance na tvoje rande, a hlavně úspěšné, výrazně zvýší!

Přidat správnou fotku, která o vás něco řekne

Pokud máš možnost přidat na seznamce svou fotku, určitě to udělej. Tvůj profil bude víc atraktivní a mnohem více lidí si jej zobrazí. A to je opět vyšší šance na to, že půjdeš na první rande mnohem dřív.

Nezapomeň, že na fotce musíš být určitě ty, aby byla fotka aktuální, přirozená a případně tě zachycovala v situaci, která je ti blízká a baví tě. Takže pokud přidáš fotku třeba z výletu, nebo z procházky se psem, tak už pouze fotkou toho můžeš ostatním hodně říct, opět zaujmout ty pravé a odradit ty, se kterými by to pravděpodobně padlo hned na rande.

Dobře a slušně komunikovat

Komunikace je základ. Vyhledávej uživatele podle svých preferencí a kontaktuj je. Hned napiš něco o sobě, proč jsi kontaktoval právě tohoto uživatele a neboj se rozepsat. Pokud napíšeš jen „Ahoj“, asi tím příliš nezaujmeš.

Stejně tak, pokud někdo napíše tobě, tak neváhej a odpovídej. Na seznamkách to opravdu žije a nemysli si, že uživatelé čekají, že jim nejprve odpovíš a pak osloví další. Většinou vše probíhá rychle, ti co v tom umí trochu chodit, nebo prostě používají selský rozum, tak rozhazují své sítě co nejvíc a kdo první přijde, ten bere. Takže příliš neváhej a komunikuj svižně! Tak hodně štěstí a doufáme, že půjdeš na své rande již brzy.