Bezplatné seznamky zdarma nebo placené seznamky?

Při seznamování online můžete narazit jak na internetové seznamky zdarma, tak i placené seznamky. Například seznamka zdarma nabízí vložení inzerátu seznámení bez poplatku a registrace, ovšem díky tomu, že je služba zdarma, budou údaje o inzerátu viditelné všem, kdo by chtěli na inzerát zareagovat. Naproti tomu placené seznamky zpravidla profily uživatelů nezveřejňují online všem a dokáží je zobrazit jen registrovaným členům.

Hledáte vážné seznámení nebo flirt?

Pokud hledáte vážné seznámení, pak se nabízí spousta online seznamek, které toto umožňují. Zaregistrovat se jde na zkoušku zpravidla zdarma, ovšem pokud budete chtít využívat všech možností seznamky, pak je nutné zaplatit buď členství nebo jednorázový poplatek. Tyto internetové seznamky bývají často omezené věkem. To znamená, že se na danou seznamku mohou zaregistrovat jen uživatelé například nad 30 nebo 40 let. Existují i seznamky, kde najdete nejlepšího partnera podle sociálního postavení nebo dosaženého vzdělání.

Na internetu lze dohledat spousty seznamek zaměřených na nezávazný flirt pro lidi, kteří nehledají vážný vztah, například z časových důvodů nebo už vážný vztah mají a hledají jen dalšího sexuálního partnera. Tento inzerát pro rychlé seznámení si můžete vložit zdarma bez poplatku nebo využít placenou seznamku, kde najdete daleko více profilů, protože nejsou veřejně dostupné všem. Ženy mají na těchto eroticky zaměřených seznamkách často členství zcela zdarma a za služby platí jen muži.

Kategorie seznámení

Důležitým předpokladem pro úspěšné seznámení na inzerci je bezesporu i výběr kategorie seznámení jako je například “ona hledá jeho” nebo “on hledá ji” a “vážné seznámení” nebo “flirt”.

Výhody a nevýhody seznámení zdarma

Na placených seznamkách bývá zpravidla málo falešných profilů, administrátoři kontrolují profily a chování jejich uživatelů a váš uživatelský profil se zobrazí pouze členům dané seznamky.

Trendy v dnešní době

Podle Wikipedie Každý 10. občan USA se dnes seznámí online, asi třetina nových manželství v Americe má svůj počátek na internetu. Předpokládá se, že tento trend bude dál pokračovat, i díky pandemii Covidu přibylo času stráveného online a tedy i nemožností se seznamovat klasicky, ať už v práci, s přáteli v restauraci, hudebním klubu a podobně.

Závěrem

Velkou výhodou seznamování online obecně je, že první kontakt s vaším potencionálním partnerem probíhá skrz email nebo nějaký chat online. Proto nenastane trapná situace, když nevíte o čem vlastně s protějškem mluvit, protože už předem znáte jeho zájmy, povolání, co v životě hledá a jak vypadá.

Například zde můžete umístit inzerát online zdarma bez registrace.