Jaká seznamka stojí za vyzkoušení a které se vyhnout?

Seznamka - zamilovaný pár
Seznamka – zamilovaný pár

Otázka je velice jednoduchá. Jakou že mám vyzkoušet seznamku? Odpověď je ještě jednodušší – Pokud máte dostatek prostoru a trpělivosti, zkuste štěstí na všech seznamkách online.

Na které seznamce jsou lidé v pohodě?

Na všech seznamkách jsou prostě lidé a toho pravého člověka můžete najít klidně na seznamce, kterou byste navštívili třeba až jako poslední. Taková může být třeba seznamka pro dospělé. Je jasné, že záměry lidí na takové seznamce budou spíš jiné, než vážný vztah, svatba a hromada dětí, ale i zde se pohybují výjimky, stejně jako se pohybují často úchylové i v kostele.

Univerzální online seznamka nabízí snad nejvyšší šanci

Tímto typem seznamky myslíme především seznamky, které zahrnují široký výběr kategorií, nebo předvoleb. Už jen rozdělení na vážný vztah, flirt, nezávazný, přátelství, nebo třeba online dopisování a chat je mnohem jednodušší vyfiltrovat skupinu lidí, která nás zajímá ze všeho nejvíc. Mnoho dalších předvoleb dokáže obvykle zúžit výpis lidí na úplné minimum, protože ne každý prostě vyplňuje vše, což se dá pochopit.

Na klasické online seznamce je asi nejvíc lidí

Způsoby, jak narazit na vhodný protějšek, lze rozdělit na dva typy:

Vyhledávání lidí na seznamce

Buďte aktivní a využijte naplno možnosti vyhledávání a zkuste projít důkladně co nejvíc uživatelských profilů a nebo inzerátů, které tam lidé přidali. Využijte vhodně předvolby, které typicky zahrnují pohlaví protějšku, lokalitu, věk. Mezi další předvolby může patřit například rodinný vztah, počet dětí a tak podobně, ale berte na vědomí, že toto jsou až v 99 % případů pouze volitelné údaje, které většina uživatelů nevyplňuje. Takže filtrujte obezřetně a zkoušejte různé možnosti.

Často vám mohou pomoci ve vyhledávání a celkově využívání seznamky pomoci zpoplatněné funkce na seznamce.

Nechat se vyhledat – vyplnění profilu je základ

Snad každá online seznamka nabízí možnost registrovat se. Neváhejte a založte si svůj vlastní profil a vyplňte inzerát, nebo popisek, ve kterém se můžete hezky rozepsat. Čím víc toho uvedete, samozřejmě v mezích logiky (adresu, PIN a hesla asi vynecháte), tím lépe pro vás a je mnohem větší šance, že pokud se vám někdo ozve, bude splňovat vaše základní požadavky. Určitě se nestyďte a nahrajte také svoje, které by ale měly odpovídat tomu, jak skutečně vypadáte. Pokud nahrajete fotky, které jsou 10 let staré, nebo fotky ze svatebního líčení, pak to může zbytečně ovlivnit zájem nápadníků.

Pokud máte na seznamce svůj profil, nebo inzerát a myslíte to se seznámením vážně, určitě využijte alespoň možnosti topovat svůj záznam. Nestojí to mnoho a budete na seznamce mnohem lépe vidět, čímž zvýšíte své šance.

Registrace na seznamce a přidání fotek zvyšuje šanci

Úzce zaměřená online seznamka

Pokud máte například nějakou vášeň, záliby a mají ve vašem vztahu stále vysokou prioritu, pak není nic lepšího a jednoduššího, než vyzkoušet seznamku, která svým zaměřením spojuje právě lidi, kteří ať už jsou všelijací, mají společnou právě tuto zálibu a je zde velká šance, že budete spolu tento zájem sdílet. Jako ne moc ideální příklad můžeme zmínit pro pochopení například seznamku pro 18+.

Výhody seznamky 18+

  • vhodná pro hledání úletů a dobrodru6stv9
  • víte co můžete čekat a příliš vás nepřekvapí asi nic
  • i tady je šance, že naleznete partnera pro život

Nevýhody seznamky 18+

  • nehodí se primárně pro hledání vážného vztahu
  • může zde být větší koncentrace všelijakých divn7ch lid0
  • můžete narazit na nežádoucí obsah, který vám nemusí být příjemný
  • často mnoho reklam na takové seznamce
  • prostředí těchto seznamek je často ne moc přívětivé
Výhody a nevýhody seznamky pro dospělé online

Samozřejmě mezi další tématicky zaměřené seznamky můžeme zahrnout například seznamky pro seniory, pro věřící, různé hobby seznamky, které jsou ale často spíš jako součást nějakého komunitního portálu.

Určitě se nenechte odradit a pusťte se po hlavě do seznamování. Vždy ale dodežujte základní pravidla a buďte opatrní. Lidí je na seznamkách mraky a je to jen otázka času, kdy narazíte na někoho podle svých představ.