Seznamka stoprocentni.cz

Recenze a zkušenosti se seznamkou stoprocentni.cz. Pokud jste tuto seznamku vyzkoušeli, přidejte prosím svůj komentář nebo krátkou recenzi – pozitivní, neutrální nebo negativní.

stoprocentni.cz

Seznamka stoprocentni.cz
Seznamka stoprocentni.cz

Proč přidat svou zkušenost nebo recenzi?

Napište nám své zkušenosti nebo krátkou recenzi, jak se vám seznamka stoprocentni.cz používá, jaké jsou podle vás její výhody i nevýhody a jestli je opravdu zdarma, nebo jste se zde setkali s poplatky, které mohou být samozřejmě v pořádku, ale na některých seznamkách také nepříjemnou zkušeností.

Můžete tak výrazně pomoci ostatním lidem, kteří se chtějí seznámit a to tím, že se podělíte o své zkušenosti se seznamkou stoprocentni.cz.

Zkušenosti se seznamkou stoprocentni.cz

2 komentáře u „Seznamka stoprocentni.cz“

  1. Na seznamce jsem byl několikrát, asi nepatří mezi velké, ale výběr je tam relativně velký, píšu si s několika lidmi, takže to není o tom, že by byla mrtvá, asi někomu nepřijde obrazově zajímavá, ani nemá nepřeberné množství stejně nevyužívaných funkcí, na klasické seznámení dobrý, nic jiného od seznamky neočekávám. Takže za mě je pro účely seznámení dobrá a hlavně nemusím pomalu za každou zprávu platit.
    Michal.

Komentáře nejsou povoleny.