Seznamka mydates.com

Recenze a zkušenosti se seznamkou mydates.com. Pokud jste tuto seznamku vyzkoušeli, přidejte prosím svůj komentář nebo krátkou recenzi – pozitivní, neutrální nebo negativní.

mydates.com

Seznamka mydates.com
Seznamka mydates.com

Proč přidat svou zkušenost nebo recenzi?

Napište nám své zkušenosti nebo krátkou recenzi, jak se vám seznamka mydates.com používá, jaké jsou podle vás její výhody i nevýhody a jestli je opravdu zdarma, nebo jste se zde setkali s poplatky, které mohou být samozřejmě v pořádku, ale na některých seznamkách také nepříjemnou zkušeností.

Můžete tak výrazně pomoci ostatním lidem, kteří se chtějí seznámit a to tím, že se podělíte o své zkušenosti se seznamkou mydates.com.

Zkušenosti se seznamkou mydates.com

3 komentáře u „Seznamka mydates.com“

 1. Na tuto seznamku velký pozor!!!
  Funguje na principu kupování mycí a jedna zpráva kterou pošlete v chatu vás vyjde na 50kč.Byl jsem na této seznamce asi čtyři měsíce a je to samý falešný profil,bohužel jsem nezjistil jestli s vámi komunikuje počítač nebo nějajá operátorka ale vždy když jsem chtěl jít na jiné sociální zařízení např:messenger, pokaždé odmítla se slovy že má špatnou zkušenost s muži a že mi veškerý kontakt dá až se sejdeme ale setkání vždy odkládá a když chci na tvrdo odejít,napíše že jí chybím ale že se nakonec sejdeme a tak je to pořád dokola a když jsem po ní chtěl aktuální fotku kde drží kousek papíru s datumem nebo jménem,pouze jen výmluvy,utratil jsem tam patnáct tisíc. Jediné co můžu říct jako pozitivum je že opravdu máte pocit že si povídáte s opravdovou ženskou. Nebuďte hloupí jako já a této seznamce se vyhněte obloukem.

  Odpovědět
 2. já jsem zažil tady hodně psaní, žádný setkání. Několikrát už bylo domluvený, ale pak to z různých důvodů nešlo. Děti, práce, málo času, únava, někdy příště. Když jsem chtěl skoro po všech, atˇmi pošlou pohled třeba jejich města, vesnice, tak z toho velkého množství žen, ten pohled neposlala ani jedna. Všechny dají na sebe kontakty až jedině při setkání. Tady ne. Psát si přes email, nechce ani jedna, protože se drží platící se seznamky. Skutečně výsledek je velká ztráta času a peněz.

  Odpovědět
 3. Tyto seznamky, mající sídlo v holandku mají všechny falešné profily. V podmínkách je že když je u jména ikona srdce je profil falešný, prošel jsem všechny a zde není ani jediná skutečná žena, všechny seznamky mající v nazvu KV a sídlo v Holandku, jsou falešné, pozor!!!! nemravný šepot, chlupaté myšlenky,
  na tajnačku etc.

  Odpovědět

Napsat komentář

*

code