Seznamka mydates.com

Recenze a zkušenosti se seznamkou mydates.com. Pokud jste tuto seznamku vyzkoušeli, přidejte prosím svůj komentář nebo krátkou recenzi – pozitivní, neutrální nebo negativní.

mydates.com

Seznamka mydates.com
Seznamka mydates.com

Proč přidat svou zkušenost nebo recenzi?

Napište nám své zkušenosti nebo krátkou recenzi, jak se vám seznamka mydates.com používá, jaké jsou podle vás její výhody i nevýhody a jestli je opravdu zdarma, nebo jste se zde setkali s poplatky, které mohou být samozřejmě v pořádku, ale na některých seznamkách také nepříjemnou zkušeností.

Můžete tak výrazně pomoci ostatním lidem, kteří se chtějí seznámit a to tím, že se podělíte o své zkušenosti se seznamkou mydates.com.

Zkušenosti se seznamkou mydates.com

19 komentářů u „Seznamka mydates.com“

 1. Na tuto seznamku velký pozor!!!
  Funguje na principu kupování mycí a jedna zpráva kterou pošlete v chatu vás vyjde na 50kč.Byl jsem na této seznamce asi čtyři měsíce a je to samý falešný profil,bohužel jsem nezjistil jestli s vámi komunikuje počítač nebo nějajá operátorka ale vždy když jsem chtěl jít na jiné sociální zařízení např:messenger, pokaždé odmítla se slovy že má špatnou zkušenost s muži a že mi veškerý kontakt dá až se sejdeme ale setkání vždy odkládá a když chci na tvrdo odejít,napíše že jí chybím ale že se nakonec sejdeme a tak je to pořád dokola a když jsem po ní chtěl aktuální fotku kde drží kousek papíru s datumem nebo jménem,pouze jen výmluvy,utratil jsem tam patnáct tisíc. Jediné co můžu říct jako pozitivum je že opravdu máte pocit že si povídáte s opravdovou ženskou. Nebuďte hloupí jako já a této seznamce se vyhněte obloukem.

  • Naprosto souhlasím je to jeden velmi veliký podvod, Už jen to že jsou všichni online 24 hodin ,když jsem požádal o telefon.číslo nebo messenger tak mají špatné zkušenosti.

 2. já jsem zažil tady hodně psaní, žádný setkání. Několikrát už bylo domluvený, ale pak to z různých důvodů nešlo. Děti, práce, málo času, únava, někdy příště. Když jsem chtěl skoro po všech, atˇmi pošlou pohled třeba jejich města, vesnice, tak z toho velkého množství žen, ten pohled neposlala ani jedna. Všechny dají na sebe kontakty až jedině při setkání. Tady ne. Psát si přes email, nechce ani jedna, protože se drží platící se seznamky. Skutečně výsledek je velká ztráta času a peněz.

 3. Tyto seznamky, mající sídlo v holandku mají všechny falešné profily. V podmínkách je že když je u jména ikona srdce je profil falešný, prošel jsem všechny a zde není ani jediná skutečná žena, všechny seznamky mající v nazvu KV a sídlo v Holandku, jsou falešné, pozor!!!! nemravný šepot, chlupaté myšlenky,
  na tajnačku etc.

 4. mám stejné zkušenosti tohle není žádná seznamka žádná žena s vámi nekomunikuje komunikuje s vámi počítač tohle je akorát drahý podvod jako byly v devadesátých letech sex po telefonu tak tady je to samé jména a města žen jsou vymyšlená ve skutečnosti tu žádné ženy nejsou bud počítač a nebo banda bebilů kteří mají za povinnost jediné udržet chlapa co nejdéle si psát já ženám vynadal do kurev a stále si chtěli psát

 5. Nikdy, věřte mi nikdy, tady ženskou nenajdete. Nebuďte naivní. Já to udělal, utratil jsem 4500 a stale to stejné, jak se mas dnes ráno, krásně si se vyspal, co se ti zdálo mě o tobě.

 6. Ahoj chlapi,souhlasím se vším co tu píšete ,píšou Vám kočičky ,že tomu sami nevěříte ,všechny melou stejný blbosti,nechtějí se secházet a komunikovat přes telefon s odpovědí že se neznáme , tak mi kontakt nedaly ani jedna ,napsal jsem ve tři ráno v šem 15 se kterými se si dopisoval a každá mi do několika minut odpovědela,to už není náhoda,zkuste sami.Všechno sedí jak puklice na na hrnec co tady říkáte,do puntíku.Vy ostatní nebuďte hloupí,mi už sme tady ty peníze nechali,vy se tomu můžete vyhnout .

 7. Ten Frajer co tvrdí,že se sešel je lhář a podvodník ,ať to tedy dokáže ,na tu hromadnou schůzku aby nám dokázal,že se s někým sešel bych velmi rád vyrazil.

 8. Všetky predošlé príspevky plne potvrdzujem… s nikým z tejto zoznamky sa nikdy nestretnete. Niektoré komunikácie sú tak vymakané… nezistíte že vás manipulujú… a vediato sakra dobre. Skúste požiadať, že prejdete na E- mail alebo, že si zavoláte… tie výhovorky sú rovnaké

 9. Ano, je to přesně tak jak píšete všichni. Jsou to vyhozený peníze za komunikaci s počítačem!!! Pepa

 10. Souhlasím, je to PODVOD, PODVOD, PODVOD. Ve tři ráno kouknu na seznamku a čuduj sa světě, všechny ženy byly online. Každá připravena vám odepsat. Naštěstí jsem to prokoukl druhý den aj vďaka recenzím. Jenom by mně zajímalo, kde berou tu drzost a skrývají se za fotkami žen které, o tom asi ani netuší. Žaloval bych je za to. Ale asi to mají právně ošetřené podvodníci.

 11. Můžu potvrdit vše co už je zde napsáno teto seznamce se vyhnout je to podvod a nic víc!

 12. Škoda, že jsem si to tu nepřečetl dříve, stálo mě to dost peněz. Souhlasím se vším, co zde bylo napsáno. Ruce pryč od tohoto portálu, snaží se tu s vámi manipulovat slovy a city, nutí vás chytře k tomu, aby jste jen dál a dál konverzovali, k ničemu dalšímu nedojde. Spousta žen projeví ‘vážný zájem’ ale žádná nemá zájem se setkat nebo ušetřit peníze tím, že si zavoláte. Někdo si tu mastí podvodem kapsy a přemýšlím, jestli je to vůbec zákonné a zvažuji žalobu.

 13. A když navrchu jak je to srdíčko napsané: Líbí se mi ona- některé je červené a u některých není nevíte co to znamená?

  • Pane Mirku nic to neznamená jen z vás dělají blbce Budete si tu psát třeba rok a nikdy se se žádnou vámi vybranou ženou nesetkáte Opravdu to tak je tohle není seznamka Ty ženský co tu jsou už tu jsou dýl jak rok Já jsem si taky myslel že se tu seznámím ale není to tak Tento profil jsem zrušil vloni v září Ted jsem se schválně zaregistroval ale nenabíjím abych se jen ze zvědavosti podíval a všechny ženský který si jako se mnou psali tu jsou Když jsem se zaregistroval tak mi dali 200 bodů na komunikaci tak jsem jim psal a všechny tvrdili že se tento týden zaregistrovali a tudíž tu jsou nové Což je jasné že bud tam sedí banda debilů co vám píšou jako ženský a nebo program v PC ale rozhodně né daná ženská Žádná ženská se s vámi nestká i když si budete psát o sexu tak budou psát jak divý ale hned jak napíšete že by jste se mohli setkat tak začnou vymýšlet různé vytáčky a stejně se nikdy nesetkáte Bud že je brzo a že si musíte nejdřív psát tady aby jste se jako víc poznali a jiné výmluvy

 14. Tohle není žádná seznamka Jen z vás dělají blbce a když jim to napíšete pravdu a vynadáte tak vám zablokují profil Je to banda špinavců a se žádnou skutečnou ženskou se tu doopravdy nesetkáte Tohle není profil na seznamování ale na okrádání lidí nic jiného

 15. ano taky jsem mel tyto zkušenosti souhlasim se vsemi co tu psali taky jem hodne utratil psal jsem si se dvema,a jednou mi přisel uplne s tejny chat od obou rozdil byl akorad ze chybel jeden otaznik

Komentáře nejsou povoleny.